Dlaczego nie odczuwam przyjemności ze zbliżenia?

Witam . Moze to sie wydac dziwne ale nie odczuwalm przyjemności z sexu nic nie czulam. Gdy doszlo do zblizenia z drugim mezczyzna w moim zyciu dostalam wytrysku ale nie bylo to przyjemne i bie czulam niczego przed tym . Bylam u ginekologa i ginekolog stwierdzil ze mozliwe jest to ze byla to reakcja organizmu na stres gdyz bardO nie lubie swojego ciala bo kiedys czesto nasmiewali sie ze mnie ze jestem szczupla ... I mam ogolbie duzo kompleksow i jestem w ciaglym stresie . Cxy lekarz mial racje czy to wogole mozliwe ?

Lek. Paweł Szadkowski

Lekarz mógł mieć rację. Brak akceptacji swojego ciała znacznie utrudnia kontakty seksualne. Warto pomyśleć o rozmowie z psychologiem.