Dlaczego nie odczuwam żadnej ochoty na seks?

Witam, mam 19 lat i od 3 miesięcy nie mam ochoty na seks. Stracilam ją z dnia na dzień. Z moim partnerem w łóżku było wszystko okej, nadal mam na niego ochotę, chce z nim być, nie zwracam uwagi na innych, więc odpada brak różnorodności w łóżku lub brak zainteresowania z nim. Umówiłam się do ginekologa, ponieważ myśleliśmy, że to coś z moją pochwą jest nie tak, ponieważ nie robiła się ani trochę wilgotna. Po wzięcia leków nadal brak poprawy. Wydaje mi się, że to coś z moją psychiką jest nie tak, jednak nie wiem co, ponieważ ja bym chciała żeby było jak dawniej. Co mam robić? Seksuolog a może ginekolog? PS. Zaznaczę jeszcze, że nie biorę tabletek antykoncepcyjnych.

Lek. Michał Lenard

Spadek libido może być spowodowany rozmaitymi czynnikami. Sugeruje skonsultowanie problemu z ginekologiem - zleci on odpowiednie badania, w tym hormonalne. Jeżeli nie uda się znaleźć organicznej przyczyny, warto będzie odwiedzić seksuologa. Pozdrawiam!