Dlaczego nie osiągam wzwodu mając 19 lat?

19lat mężczyzna Ostatnio próbowałem ze swoją dziewczyna 1stosunku. Zawsze przy niej miałem wzwód przy nawet lekko intymnych sytuacjach takich jak dłuższe całowanie czy przytulanie. Podczas długiej gry wstępnej miałem wzwód przez około godzinę. Gdy zaraz chciałem spróbować przejść do rzeczy nagle wzwód opadł i nie powrócił. Od tego czasu nie mam porządnego wzwodu, ciężko mi o utrzymanie go nawet przy masturbacji nie mogę osiągnąć pełnej twardości jak kiedyś, sytuacja trwa już około 3tygodnie

Witam, sądzę że jest to wynik stresu, aczkolwiek należy wykluczyć czynnik organiczny, dlatego też proponuję wizytę u urologa