Dlaczego nie pojawił się okres przy Naraya Plus?

Dzień dobry, od dwóch lat biorę antykoncepcję Naraya Plus. Miesiaczke zawsze miałam regularnie, obecnie się nie pojawiłam. Test zrobiłam wyszedł Negatywny. Czy to normalne? Czy powinnam zrobić sobie badania hormonów? Czy biorąc tabletki antykoncepcyjne moje hormony są w normie, czy jednak powinnam je kontrolować?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję oznaczyć poziom beta hcg i udać się do lekarza ginekologa.