Dlaczego nie potrafię się rozstać z mężem, który mnie rani?

Mój maz nie potrzebyje powodu żeby nie wrocic do domu wychodzi i tak po prostu sobie nie wraca.Anadodtatek od początku malzensta ma problemy z prawem niema prawa jazdy a jeździ samochodem am wyroki w zawieszeniu a teraz odsiaduje jeden w rok w systemie dozoru elektronicznego.I tak jest caly czas z jednego kłopotu w drugi i to zawsze ja musze wszystko sama zalatwiac za niego.A jeszcze z dziecmi t ja tez praktycznie się sama zajmuje.niechce z nim być a nie potrafie się z nim rozstać.

Witam. To po co Pani taki maz. Zachęcam do rozmów choćby z psychologiem aby przyjrzeć się swojemu życiu i co dalej. Poza tym w świetle prawa Pani mogłaby być też współodpowiedzialna za przestępstwo jazdy bez prawa jazdy, że wie o tym i nie zgłosiła tego.

Witam,
opisana przez Panią sytuacja wydaje się być wskazaniem do kontaktu z psychoterapeutą. W trakcie spotkań, będzie mogła Pani, lepiej zrozumieć własne potrzeby i intencji i być może wzmocnić się na tyle, by podjąć satysfakcjonującą siebie decyzję.
Pozdrawiam serdecznie