Dlaczego nie potrafię ułożyć sobie życia uczuciowego?

Witam.Jestem 30 letnia kobieta.Pisze do państwa bo nie umiem ulozyc sobie zycia uczuciowego.Mam problem z relacjami z mężczyznami,kazda moja znajomość kruszy się,przemija bo ja po kilku spotkaniach lub odrazu dostaje propozycje sexu.Najczesciej poznaje mężczyzn w internecie. Na ryzo również z takim skutkiem.Dlaczego mezczyzni nie chcą mnie na stale? Co robie zle ? nie wiem jak poprawić ta sfere i co robie zle?Jak się im ukazywać? Każdy któremu odmawiam odchodzi.Czemu ich nie interesuje?

Dzień dobry,
bardzo trudno w wiadomości odpowiedzieć na Pani pytania, gdyż potrzebny byłby wywiad i szczegółowe opisanie Pani relacji. Proponuję zarejestrować się na konsultację psychologiczną. Na takich spotkaniach zapewne uda się Pani zrozumieć obecną swoją sytuację, uświadomić sobie różne wątki, a tym samym wprowadzić pewne zmiany. Zapewne korzystając z takiej pomocy uda się Pani poprawić swoje życie uczuciowe.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam, ma Pani problem z relacjami z mężczyznami, szybko się kończą. Warto dłużej porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami, zastanowić się nad Pani sytuacją, czemu tak się dzieje, czego oczekuje Pani po partnerze, po związku. Proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy może skorzystać z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

Witam Panią
Aby Pani pomóc należy poznać dokładnie naturę
Pani problemu, dotrzeć do jego źródeł.
Zachęcam Panią do konsultacji z psychologiem.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam Panią.
Zadaje Pani pytanie, co takiego robi źle, że Pani znajomości z mężczyznami się kruszą?
"Słychać" w Pani wypowiedziach, że winę za to, że nie udało się Pani do tej pory zawiązać trwałej, bliskiej relacji , opartej na czymś więcej niż tylko seksie szuka Pani w sobie.
Nie jestem wcale przekonana, że tak jest, a właściwie, to nie sądzę, aby tak właśnie było.
Trudno jest jednak tą drogę i przy tak niewielkiej ilości informacji Pani pomóc.

Gorąco namawiam do skorzystania z pomocy psychoterapeuty w realnym świecie. Pomoże on Pani zrozumieć w czym tak naprawdę tkwi problem oraz w pracy nad uporządkowaniem swoich myśli, przekonań i poszukaniu i odnalezieniu tego, co dla Pani cenne i ważne.

Pozdrawiam serdecznie.
Agnieszka Dymska.
Psycholog, psychoterapeuta.
www.facebook.com/Agnieszka.Dymska
www.pomocpsycholga.pl