Dlaczego nie potrafiłem osiągnąć orgazmu?

Witam, mam mały problem, który jednak trochę mnie stresuje. Dziś, teoretycznie, przeżyłem pierwszy raz z dziewczyną. Teoretycznie, bo nie mogłem osiągnąć orgazmu. Zawsze jak miałem badania z tym związane, wszystko było w normie. Nie mam cukrzycy, ani zapędów homoseksualnych, więc i to odpada. Biorę leki na padaczkę bo dzieckiem będąc wykryto u mnie dziecięce napady padaczkowe. Sam sobie potrafię sprawić "radość", ale moja dziewczyna nie mogła tego zrobić. Proszę o pilną pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli był to dopiero pana "pierwszy raz " to przyczyną może być stres i brak doświadczenia, powinna z czasem być lepiej. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać, sugeruję wizytę u urologa.
Pozdrawiam