Dlaczego nie radzę sobie w życiu?

Witam nie radzę sobie z problemami, problemy przygniatają, a leki nie pomagają, terapie żadne nie pomogły i nie potrafię się przestać martwić i przyszłość bez rodziny, mam rentę i niepełnosprawność i nie mogę znaleźć pracy jakiej chce, a nie pójdę do innej, w dodatku nie mam szczęścia w miłości i w życiu, mam słabą pamięć i jest mi źle, bo praktycznie mam żadnych umiejętności, a nauka idzie mi jak po grudzie.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję, że zechciał Pan podzielić się swoimi wątpliwościami.

W odpowiedzi na Pana pytanie, leczenie jest procesem terapeutycznym, wymagającym czasu, zaangażowania, cierpliwości i aktywnej współpracy z Terapeutą.

Dlatego zachęcałabym Pana, by ponownie podjął Pan wyzwanie pracy rozwojowej, by skutecznie pomóc sobie, co wpłynie na Pana dobrostan fizyczny i psychiczny.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com