Dlaczego nie tyję, pomimo że dużo jem?

Mam 15 lat, 179 cm wzrostu, jestem mężczyzną i ważę 55 kg. Co mam zrobić, żeby przytyć? Ułożyć dietę czy skontaktować się z lekarzem. Nie mam pojęcia, co mam robić. Od 2 lat ważę 55 kg, urosłem 20 cm i nic mi nie przybyło. A jem tyle co przeciętny dorosły.

Witam,

w tej sytuacji najlepiej byłoby zgłosić się do lekarza rodzinnego lub pediatry, aby ustalić przyczynę niedoboru masy ciała. Jeśli jesz dużo, możesz mieć np. problemy z wchłanianiem pokarmu.

Z pozdrowieniami