Dlaczego nie układa się nam w łóżku?

Jestem z chlopakiem rok ale mamy problem bo nie uklada nam sie w lozku chodzi o to ze jestem mokra jak mnie dotyka ale nie czuje podniecenia. Jak wchodzi we mnie tez nic nie czuje tylko jakby bylo mokro moglisbysmy z 1h uprawiac seks a ja zero reakcji . Ja mialam 3 chlopakow z 1 bylam tez jakis czas i to samo z 2 nie spalam akurat ale mnie dotykal tez to samo zaczynam sie martwic i to powaznie. Nie wiem co mi jest wgl

Dzień dobry, warto zarejestrować się na wizytę do lekarza seksuologa. Być może to zwyczajne napięcie, które niestety często wywołuje dyskomfort w trakcie bliskości seksualnej. Jest Pani jeszcze młoda i być może bliskość jeszcze Panią krępuje i trudno się rozluźnić. Jednak wizyta u lekarza byłaby konieczna.
Pozdrawiam A. Pacia

Dzień Dobry Pani,

Prawdopodobnie na skutek trudnych zdarzeń w przeszłości "wyłączyła" Pani odczuwanie
zmysłowe.
Proponowałabym konsultację i ewentualną pracę terapeutyczną z psychologiem, celem dotarcia do prawdziwej przyczyny Pani braku odczuwania.

Życzę Pani radości,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam,
Nie zawsze nasze ciało, nawet przy samej deklarowanej chęci współżycia współgra z psychiką, która potrzebuje chociażby poczucia bezpieczeństwa, akceptacji oraz wielu innych czynników, które szczególnie mają znaczenie dla kobiecej psychiki. Jest Pani młodą osobą, więc zgłaszany przez Panią problem jest jak najbardziej do rozwiązania i najprawdopodobniej ma podłoże psychologiczne.
Radziłabym skorzystanie z konsulacji psychologicznej, a najkorzystaniej z porady seksuologa, który jest terapeutą jednocześnie.
Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek