Dlaczego nie widać jajnika u osoby z podejrzeniem torbieli?

Mam 23 lata i dwa miesiące temu byłam u ginekologa po prawej stronie stwierdził zgrubienie byłam na usg dopochwowym i stwierdził na usg że mam torbiela o 2 cm . Po paru miesiącach tzn dzisiaj byłam na pogotowiu z bólem prawego podbrzusza w okolicach jajnika prawego zrobili mi USG i lekarz mi mówił że nie widać wogule jajnika prawego i nie może stwierdzić czy jest torbiel. Co to może być . W ciąży nie jestem bo biorę tabletki antykoncepcyjne , robiłam 3 testy i każdy pokazywał że nie jestem w ciąży.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Torbiele zostały uwidocznione w usg przezpochwowym. W usg przez powłoki jamy brzusznej torbiele jajników mogą być niewidoczne...