Dlaczego nie widać pęcherzyka płodowego w jamie macicy w 5 tygodniu ciąży?
Dobry wieczór! Ostatnia miesiączka 6.09.2011, brak miesiączki od 8 dni (cykl mam co 30 dni), dwa testy ciążowe pozytywne, poszłam w środę (12.10.2011) na wizytę do ginekologa, jeszcze nic nie mógł potwierdzić, mało było widać. Skierował mnie na badanie krwi betaHCG. Byłam wczoraj oddać krew, dziś odebrałam wynik i wyszło 259,46. Dzisiaj byłam ponownie u ginekologa i dalej na usg nic nie widział, kazał mi powtórzyć badanie betaHCG i dziś już wynosi 345,78. Znam datę zapłodnienia - to na pewno 17.09.2011. Co powinnam myśleć? Bardzo się denerwuję, już raz poroniłam.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Poród u kobiet zainfekowanych wirusem opryszczki
Witam serdecznie!
Wg daty ostatniej miesiączki jest Pani w 5 tygodniu ciąży. Jest to czas, w którym pęcherzyk powinien być już widoczny w jamie macicy. Jego brak może świadczyć o: