Dlaczego nie widać żadnych efektów po zabiegu botoksem?

Witam, trzy dni temu dokładnie w sobotę rano Miałam wykonywany zabieg botox na kocie łapki i czoło, nie widzę żadnych efektów. Czy to możliwe ze nie zadziała, tym bardziej ze prosiłam lekarza o to bym miała efekt bardzo mocny gdyż nie zależało mi by wyglądało to naturalnie. Widzę lekkie zmiany koło oczu. Ale czoło nadal nie wydaje się usztywnione tak jak bym chciała, czy to zadziała ? Dodoam tylko ze mam 25lat i nie miałam w większości zmarszczki mimiczne

3 dni to zbyt wcześnie, aby ocenić działanie toksyny botulinowej. Proszę odczekać dwa tygodnie od zabiegu, i wtedy - w przypadku utrzymujących się wątpliwości co do skuteczności zabiegu, udać się na wizytę kontrolną do lekarza.

Efekty toksyny botulinowej oceniamy po 2 tygodniach od zabiegu,
Po tym czasie zalecana jest zwykle wizyta kontrolna w celu oceny efektów zabiegu i ewentualna korekta,
Pozdrawiam
Katarzna Mudel