Dlaczego nie wychodzi mi seks z dziewczyną?

Witam mam 19lat i od kilku miesięcy mam dziewczynę z którą nie wychodzi mi współżycie, jest to moja pierwsza partnerka seksualna. Problem raz jest a raz go nie ma i wszystko się udaje, ostatnio byłem tak zdenerwowany że postanowiłem kupić sobie tabletki na potencję efekt był ale chcę być normalny pod tymi względami. Proszę o pomoc, czy pomimo młodego wieku jestem skazany na wspomagacze?

Dzień dobry!

Nie, nie ma powodów, żeby tak myśleć. Jeśli niekiedy seks jest udany, to najpewniej wszystko jest w porządku, a przyczyną stresu jest... stres, Pana nadmierne oczekiwania od siebie i od seksu, lęk przed niepowodzeniem itp. Najczęściej przyczyny zaburzeń erekcji u młodych mężczyzn są właśnie psychologiczne i farmakologiczne wspomaganie wzwodu jest zbędne.

Pozdrawiam!