Dlaczego nieustannie mam problemy z jęczmieniem na oku?

Witam, zawsze miałam problem z jęczmieniem na oku, od małego zdarzało mi się to paskudztwo mieć na oku 1-2 razy do roku. Niestety od początku roku zmiana ta pojawiała się raz na miesiąc, a zdarzały się 2 jęczmienie na oczach jednocześnie. Do tej pory nie znalazłam przyczyny powstawania takich zmian, nie wiem również, dlaczego ich ilość wzrosła w tak szybkim tempie.

Witam jest to zmiana wywoływana przez bakterie ropne które atakują gruczoły powiekowe. Należy okazać brzegi powiek Blephacleanem okazać dłonie żelem odkazajacym oraz zbadać Pani odporność czyli przeciwciała oraz poziom cukru. Pozdrawiam serdecznie