Dlaczego nieustannie robi mi się gorąco?

Witam co oznacza wynik USG tarczycy Prawy płat tarczycy o wym.17x21x38mm , obj.6,1cm3. Lewy płat tarczycy o wym.15x19x41mm , obj.5,8cm3 Cieśń szerokości 4mm Do tego objawy nie wiem czy z tym związane robi mi się gorąco duszno słabo utrudnia mi to czynności codzienne ponieważ stanie w kolejkach w sklepie czy wyjście gdzie kolwiek powoduje takie objawy do jakiego lekarza mogę się udać ponieważ rodzinny stwierdził że to jest dobre USG

Lek. Tomasz Budlewski

a jaki poziom hormonów tarczycy? ew wskazana konsultacja lekarza endokrynologa.