Dlaczego obraz mi się rozmazuje?

Witam! Mam problem ze wzrokiem. Od kilku dni trochę gorzej widzę szczególnie na prawe oko. Miałem dosyć mocno zaczerwienione białko oczne. Pracuję na stolarni i ciągle obracam się w kurzu. Jaka może być przyczyna tego, że obraz mi się trochę marzę? Wcześniej nie miałem problemów! Proszę o poradę.
ponad rok temu

Witam!

Możliwe, że podczas pracy coś zaprószyło się do oka. Ciała obce rogówki dość często dają podobne objawy. Proponuje zatem ocenę odcinka przedniego w lampie szczelinowej u lekarza okulisty.

Pozdrawiam serdecznie!