Dlaczego od dawna nic mnie nie cieszy?

Witam od jakiś 2 tygodni mam problem sam z sobą nic mnie nie cieszy wszystko straciło sens z dnia na dzień mam 21 lat, słyszę pisk w głowie nie jakiś intensywny ale słyszę i skupiam się na nim przez co nie mogę swobodnie myśleć przez co zaczynam się zamykać w sobie płakać w samotności, moja dziewczyna wspiera mnie stara się ze mną rozmawiać ale bez żadnych rezultatów, straciłem apetyt jem 90% mniej niż do tej pory, staram się brać leki uspokajające z apteki ale bez efektów, zapisuje się do psychologa ale boję się że nie dojdzie do wizyty bo skończę z sobą :/ proszę o pomoc

Dzień Dobry Panu,

Zacznę od podziękowania Panu, że podzielił się Pan swoimi niepokojącymi doznaniami oraz swoim zamysłem.

Nie wiem, Co i Dlaczego przyczyniło się do takich Pana myśli...
Nie mam wątpliwości, że ma Pan w sobie jeszcze dużo sił, by podjąć
wysiłek sięgnięcia po tak potrzebną Panu pomoc/wsparcie specjalistyczne.
Proszę Pana, chcę Panu powiedzieć, że tam gdzie wydaje się, że sens
się kończy, to on się właśnie zaczyna... , nawet gdy Pan tego teraz nie zauważa.

Proszę nie zostawać w tym i z tym samemu i sięgnąć po tak potrzebną Pani pomoc.
Dlatego już dzisiaj (by nie czekać) może Pan skorzystać ze wsparcia
psychologicznego i skontaktować się z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123, czynnego codziennie od 16.00-22.00, gdzie otrzyma Pan potrzebne wskazówki/wsparcie psychologiczne
(po wstępnym rozpoznaniu).
Jak również inspiruję Pana do osobistej/umówionej konsultacji psychologicznej.

Same symptomy nie przejdą, pomoc specjalistyczna jest dla Pana niezbędna.

Wspieram Pana mentalnie i życzę Panu Tego, Co jest najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605