Dlaczego od grudnia cierpię na bóle brzucha w okolicy pępka?

Witam. Od grudnia cierpię na bóle brzucha w okolicy pępka, tuż pod. Byłam u lekarza rodzinnego, który skierował mnie na usg brzucha- zbadano jedynie trzustkę, nerki, wątrobę, wyszedł jedynie kamień 5mm w lewej nerce, oraz do ginekologa. Ginekolog wykonał cytologię, która wyszła poprawnie. W marcu postanowiłam odstawić tabletki antykoncepcyjne, które zażywam już 1,5 roku, bóle powróciły. Kolejny raz wybrałam się do ginekologa, który po badaniu stwierdził, że ból wynika z budzenia się organizmu po odstawieniu hormonów. Po odstawieniu tabletek ból nieco ustał, występuje co jakiś czas, lekarz stwierdził, że to może być owulacja. Nie mam zaparć ani biegunek, jednak również od jakiegoś czasu powrócił mój problem z hemoroidami. Czy ból brzucha powinnam jednak łączyć z hemoroidami? Czy to może być ból jelit?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli objawy są nadal sadze ze wskazana jest wizyta u gastroenterologa