Dlaczego od jakiegoś czasu mam bóle w kręgosłupie piersiowym?

Witam, Bardzo proszę o interpretację wyników RM odcinka szyjnego i rtg odcinka lędźwiowego. Wizytę mam dopiero za miesiąc. Nie wiem czego się spodziewać po wizycie, czy to coś poważnego? Mam dopiero 38 lat a czuję się jak wrak. Pół roku temu okazalo się że mam Hashimoto i niedoczynność tarczycy. Teraz podejrzenie IO i POS - czekam na wizytę u endo i gin. Wynik RM odc szyjnego : Na poziomie C6/C7 osteofity na krawędziach trzonow kręgów oraz niewielka (centralna ) protruzja krążka między kręgowego modeluja worek oponowy powodując względną stenozę kanału kręgowego (wymiar AP 10mm) . Sygnał rdzenia kręgowego jednorodny. Rezerwy plynowe wokół rdzenia kręgowego zachowane. Objawów ucisku korzeni nerwów rdzeniowych nie dostrzega się. W tronie Th3 zmiana ogniskowa o śr. 5mm i morfologii naczyniaka. Rtg odc lędźwiowego : Pogłębienie lordozy lędźwiowej kręgosłupa. Osteofity krawędzi przednich trzonow kręgów L4 i L5 . Obraz rtg wskazuje na zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie lędźwiowym. Moje objawy to drętwienie rąk, sztywność karku, uczucie jakby ktoś mi siedział na ramionach, bóle głowy, zawroty, uczucie lęku, osłabienie. Cały dzień boli mnie krzyż i są dni kiedy bolą mnie nogi i są jakby z waty, trzęsą się nie wiem czy z choroby czy że strachu. Chodzę wtedy jak robot. Jak jest mi zimno to od razu czuje spięcie mięśni. Od jakiegoś czasu mam też bóle w kręgosłupie piersiowym , podejrzewam, że tam też się może coś dziać. Czy wizyta u lekarza chirurga ortopedy jest właściwa, czy może lepiej jakiś inny lekarz? Dziękuję.

W naszym ośroku operujemy takie przypadki z powodzeniem, można przybyć na wizytę po wcześniejszej rejetracji telefonicznej : 694661666