Dlaczego od jakiegoś czasu mam problemy z przełykaniem?

Witam. Od jakiegoś czasu mam problemy z przełykaniem, czuję tabletkę w gardle cały czas. Dodatkowo bardzo częste zgagi, bóle klatki piersiowej i uczucie guli w przełyku, często zimne ręce ale spocone, częsty świąd po kąpieli. Uczucie uciskania po prawej stronie brzucha lecz na usg nic nie wyszło. Bardzo brzydki język po przebudzeniu. Dodatkowo problemy z depresją oraz wpadanie w panikę. Podczas badania krwi podwyższony % leukocytów. Chciałbym nadmienić ,że mam 23 lata praca przy komputerze i duża aktywność sportowa po godzinach. Nigdy się tak źle nie czułem , zawsze bałem się o swoje zdrowie bardziej niż inni ale nigdy nie byłem w takim stanie. Bardzo proszę o jakąś odpowiedź gdzie się udać i jak zacząć z tym walczyć.

Dzień dobry, jeżeli badania zlecone od lekarza nic nie wykazują, to warto pomyśleć o konsultacji u lekarza psychiatry. Jest duże ryzyko, że nasiliły się objawy lękowe i niestety wtedy pomoże tylko leczenie farmakologiczne, które warto też połączyć z psychoterapią.
Pozdrawiam A. Pacia