Dlaczego od paru dni mam zawroty głowy?

Od paru dni mam zawroty głowy, nudności, serce mi mocniej bije i czuje jak mi mięśnie całe chodzą co mi jest od półtora roku lecze sie na nerwice lekową ale właśnie konczę terapie bo wszystko jest już dobrze, mam prace bardzo męczącą brakuje mi czasu na posiłki dlatego zdarza sie ze jestem tylko na jednej kanapce przez cały dzień pije kawe pale papierosy co mi jest pomóżcie

Szanowna Pani,
zalecana jest konsultacja neurologiczna, proszę też o tym wspomnieć psychoterapeucie na sesji.
Pozdrawiam serdecznie