Dlaczego od pewnego czasu odczuwam zmęczenie?

Dzień dobry. Od pewnego czasu odczuwam zmęczenie. Dodam też, że chrapię i nie wysypiam się dobrze. Po przebudzeniu mam czerwone oczy, które pieką i ropieją. Dodatkowo mam nadwrażliwość na intensywne światło. Podczas wstawania z pozycji leżącej i po schyleniu się czuję jak krew napiera mi w okolicach zatok i oczu. Kilka lat temu miałem uraz nosa w wyniku czego lewy kanał jest nie do końca drożny. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć