Dlaczego od trzech miesięcy nie mam okresu i czuję bóle w podbrzuszu?

Witam, mam pytanie. Od około 3 miesięcy nie mam okresu , doszły mi straszne bóle w podbrzuszu od których mi aż słabo, robiłam testy, w ciąży nie jestem , czasem czuję ze mam dostać okres ale to nie ma,w ciągu miesiąca przytylam około ulg, mam bardzo mało czasu ,do lekarza jeszcze mi mialam jak iść ..

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa i badanie, po nim będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.