Dlaczego odczuwam ból i dziąsła, i zęba?

Witam. Sześć dni temu miałam usuwane dwa zęby tj. prawą dolną 8 i 5 (z torbielą) . Dziąsła zostały zszyte. Kiedy puściło znieczulenie stopniowo zaczęły się bóle. Apap i pyralgina tylko go wyciszały. Bolały mnie uszy, migdały, podniebienie i pozostałe zęby. Czwartego dnia myślałam, że zwariuje. Do tego doszedł potworny ból 8 lewej, która jest do usunięcia. Dzisiaj udałam się do stomatologa, zdjął szwy, zastosował ozonowanie. Boli mniej,ale nadal wszystkie zęby i dziąsło po 5. Czy to normalne??

Pierwszy tydzień po zabiegu usunięcia dolnych ósemek bywa mało komfortowy.Proszę stosować się do zaleceń lekarza i zgłosić się na wizytę kontrolną - może będzie potrzeba częstszych wizyt.