Dlaczego odczuwam ból między lewą łopatką a kręgosłupem?

Witam. Od kilku dni odczuwam ból między lewą łopatką a kręgosłupem. Czasami ból promieniuje do klatki piersiowej. Ulgę przynoszą mi maści rozgrzewające. Zażywalam kilka dni polocard d ale nie odczuwalna żadnej zmiany. Nie mam możliwości iść teraz na badania gdyz właśnie zaczęłam urlop i wracam dopiero za tydzień. Czy jest to możliwy nerwoból czy może być to coś znacznie poważniejszego. żadnych innych objawów nie zauważylam. Z góry dziękuję za każde informacje.

Oczywiscie moze byc to odpowiedz z tkanki miesniowej oraz stawów kregoslupa. Idealnie w tym miejscu sprawdza się pileczka tenisowa o ktorą opieramy się o sciane i mozna tym sposobem rozmasowac bolace miejsce.