Dlaczego odczuwam ból w prawym barku?

Podczas treningów,walk odczuwam dziwny ból w prawym barku.Uczucie jak by bark wypadl i w tym czasie wpadł na swoje miejsce. Często dzieje sie przy obciążeniu barku (np duszenie,chwyt ręka głowa)W tym czasie bark nie jest zdolny do niczego a dalsza walka po prostu prowadzi do dalszego "wybijania" barku. Po wszystkim bark boli do 1-2dni,pozniej nie daje znaku i tak za kazdym razem. Serwowanie piłki siatkowej (sposobem górnym) jest nie możliwy tak samo jak wyprowadzenie ciosu (np w worek )Proszę o pomoc

Takie objawy wynikają zwykle z niewielkich podwichnięć stawu, mogą też świadczyć o uszkodzeniach obrąbka stawowego. Wskazane byłoby wykonanie badania arthro MR czyli rezonansu z kontrastem dostawowym.