Dlaczego odczuwam ból z tyłu głowy?

Dzień dobry. Mam taki problem iż od dłuższego czasu boli mnie tył głowy oraz nawet przy wstawaniu z pozycji siedzącej kręci mi sie w głowie, ciemno przed oczami oraz mroczki. To jest juz nawet codziennie. A od czasu leci mi krew z nosa. Co robić?

Dzień Dobry Pani,

Przyczyn może być parę, przeciążenie organizmu, anemia...

Nie pozostaje Pani nic innego, jak zgłosić się na konsultację do lekarza pierwszego kontaktu, który podejmie kroki celem zdiagnozowania Pani i dotarcia do przyczyny wymienionych przez Panią objawów.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej