Dlaczego odczuwam ból żołądka po bieganiu?

Witam ostatnio mam problemy po bieganiu na 2 dzien boli mnie zoladek i kreci mi sie w glowie a w dzien w ktorym biegam czuje sie ok jak sobie z tym poradzic zeby sie tak nie czuc bola mnie tez wszystkie miesnie jak biegac aby nie bylo takich komplilacji

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje przeprowadzać treningi ze wzrastająca intenywnoscia łącznie z dieta lekkostrawna. Jeżeli złe sie Pani czuje następnego dnia warto jest wykonać podstawowe badania z krwi w tym poziom CK