Dlaczego odczuwam bóle w 18. tygodniu ciąży?

Witam jestem w 18 tygodniu ciąży od 3 dni pobolewa mnie w podbrzuszu, lecz nie są to silne bóle. Nigdy wcześniej takich boli nie miałam nie wiem czy są one groźne. Dodam że pierwsza ciąże poronilam w 6tc ale teraz lekarz zawsze mówi że wszystko jest w porządku następna wizytę mam za dwa tygodnie. Czy mam się martwic tymi bólami? Dziękuję za odpowiedź

Lek. Katarzyna Szymczak

Takie dolegliwości mogą występować w ciąży, jeśli bóle się nasila lub pojawia się krwawienie konieczna wizyta w położniczej izbie przyjęć.
Pozdrawiam