Dlaczego odczuwam bóle w brzuchu i klatce piersiowej utrudniające oddychanie?

Witam, od kilku tygodni pojawiają się u mnie bóle w brzuchu i klatce piersiowej utrudniające oddychanie, zwykle trwają one od 2-3 godzin.Od dluzszego czasu zauważyłam także zwiększoną potliwość. Bóle mogę opisać jako ucisk który zmniejsza się po nachyleniu. Włączają się tutaj także problemy ze snem, bóle głowy i utrudnione oddychanie nie tylko poprzez bóle.

WItam serdecznie, naturalnie nie można postawić diagnozy na odległość na podstawie tych kilku symptomów.
Nasuwa się jednak podejrzenie działania silnego stresu negatywnego lub nerwicy.
Wyelimować powinno się oczywiście inne dollegliwości przy pomocy Rentgena płuc,
USG jamy piersiowej itd.
Mimo to uważam, że najpierw powinna się Pani skonsultować z psychoterapeutą.
Zapraszam!
Pozdrawiam i życzę zdrowia