Dlaczego odczuwam ciągle ból kości ramiennej?

Witam, 17.01.2018r miałam operację sposobem Magnusona i Stacka. Rehabilitacja poszła sprawnie, kontrole lekarskie też przeszłam pomyślnie ale i tak cały czas odczuwam ból kości ramiennej. Dokładniej ból odczuwam przy miejscu wstawienia śrub (dwie, 5-cio centymetrowe, tytanowe). Co robić? Smaruję rękę, staram się jej nie obciążać ale nie ma poprawy.

Lek. Paweł Szadkowski

Ból po operacji może pani towarzyszyć dłuższy czas. Jednak jeśli by się nasilał lub był wyjątkowo dokuczliwy, albo wystąpiłyby inne niepokojące objawy, może pani udać się do swojego ortopedy w celu zbadania i uzyskania dalszych zaleceń.