Dlaczego odczuwam drętwienie bicepsa?

Witam, od jakiegoś czasu "skacze" mi biceps. Mam wrażenie, że żyje on własnym życiem. Ćwiczę, odżywiam się zdrowo. Biorę magnez i witaminy. Przyznam, że zaczyna mnie to irytować. Co to może być? Do jakiego lekarza powinienem się udać. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje najpierw udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć