Dlaczego odczuwam drętwienie w obrębie ciała?

Witam. Piszę, bo mam ogromny problem i już sama nie wiem co mam robić. Ponad tydzień temu gdy byłam w pracy i od rana czułam się świetnie, wydarzyło się coś dziwnego i niepokojącego. Około godziny 11.00 zrobiło mi się ciemno przed oczami i zdretwiala mi prawa cześć głowy od samej góry czaszki aż do policzka z dziąslem włącznie, następnie zaczęła dretwiec na przemian mówić prawa ręka i do tego wystąpiły pojedyncze, krótkotrwałe bóle głowy i jakby mi się chciało wymiotowaćoraz delikatnie mrowil mi język potem miałam wrażenie jakby był delikatnie poparzony. Po jakiś 4 godzinach poczułam się lepiej, ale gdy wróciłam do domu znowu poczułam się gorzej, więc pojechałam do internisty, który skierował mnie na SOR, tam zrobili morfologia, ekg, tomograf głowy i wszystko było w normie. Dostałam jakieś kroplowki i przyszła do mnie neurolog, która zostawiła mnie na oddziale. Tam po całej nocy spiąć na korytarzu, czułam się już lepiej, co prawda. Tego dnia zrobili mi badanie dopplera Tt foglowowych, ekg,, angio-TK tętnic wewnatrzczaszkowych,, surowice(serologia i immunochemia). Wszystko wyszlo wporzadku, po za tym że mam małego torbiel na tarczycy i b12 obniżoną. Pani doktor kazała mi brać żelazo gdzie mam je w normie. Na drugi dzień zostałam wpisana do domu. Od tamtego czasu mam napadowe dretwienia kończyn, twarzy i głowy na zmianę, kołatanie serca, od czasu do czasu zaboli mnie głowa (sekundowe sprawy) czasami czuje się tak jakby oduzona, świat mi gdzieś uciekł, nie dobrze mi jest, wymiotować mi się chce i czuję osłabienie, Do tego wieczorem kiedy kładę się spać i już prawie śpię mam uczucie spadania i ciazenia, zaraz po tym następuje tak jakby coś mi się w głowie przelewalo i czasami dochodzą dretwienia i szybsze bicie serca, gdzie wtedy ciężko mi się oddycha, potem pół nocy mam już nie przespana bo się źle czuje i ogólnie jestem nadpobudzona większość czasu. Poszłam do lekarza rodzinnego, który kazał mi zrobić pełna morfologia jeszcze raz plus crp i tsh t3 i t4, oraz rtg górnego odcinka szyjnego (dzisiaj go odbieram) tsh mam podwyższone norma jest do 4.20 a ja mam 5.70, zapewne będę misiala iść do endykrynologa. Moje pytanie brzmi co jeszcze powinnam zrobić, co sprawdzić?. Bardzo proszę o szybką odpowiedź. 27lat

Wyniki badań do interpretacji klinicznej Do pełnej konsultacji!
Namawiam na pełną konsultację neurologiczną. Konieczny wywiad, badanie, ocena czynników ryzyka, schorzeń współistniejących Wszystko ma znaczenie: waga, ciśnienie krwi, puls; ale i tryb życia, regularny sen, zdrowa dieta i aktywność fizyczna. Niedoczynność tarczycy ! TSH 5,7; Niedobór witaminy B12 może dawać liczne niekorzystne objawy!!! ! DO dalszej obserwacji DO leczenia! !
Istotną role odgrywa nastrój, Często nerwica objawia się „somatycznie" : bóle głowy, bóle brzucha, szybkie bicia serca czy zawroty głowy, apatia, zaburzenia pamięci i koncentracji, bezsenność . Anemia, niedoczynność tarczycy, inne zaburzenia endokrynologiczne , niedobory witamin z grupy B i D, także mogą dawać nietypowe objawy fizyczne i psychiczne, o czym warto pamiętać. Często główne objawy to: osłabienie, apatia, zaparcia, zmęczenie, senność; wypadanie włosów, sucha skóra, słabe paznokcie, zaburzenia pamięci; zmęczenie, drażliwość; bóle kostno-stawowe, mięśniowe ....
Pozdrawiam i zapraszam