Dlaczego odczuwam dyskomfort w obrębie brzucha?

Wiam, mam 18 lat od ponad 2 tygodni borykam z problemami z żołądkiem i brzuchem. Mam ciagle uczucie dyskomfortu w zoladku i bekanie a czasem cofanie sie pokarmu do gardla przy bekaniu. Czuje tez bule brzucha i burczenie w brzuchu a czasem gazy. Ostatnio duzo sie stresowalem moze to przez to jestes osoba nerwowa.

Szanowny Panie jedynie co mogę zalecic z poziomu portalu to wizyta u lekarza POZ. Przewlekły stres jak i niezdrowa dieta mogą nasilać takie objawy