Dlaczego odczuwam kłucie w brzuchu?

Witam. Od około 2-3 miesięcy mam problem z brzuchem. Zaczęło się od uczucia pełności, kłucia w różnych regionach brzucha, jeżdżenia gazów po całym rejonie, nudnościach z rana, przy badaniu palcami brzuch jest twardy po prawej stronie od pępka i lewym dole. Przy wbijaniu palcy kłujący ból pojawia się wokół pępka. Wypróżnienia niregularne, głównie rozwolnienia, stole poszarpany i dużo śluzu, czasami sam śluz. Jeden lekarz powiedział infekcja i, że samo musi przejść. Drugi, że błąd żywieniowy i dał tabletki na trawienie. (Nie pomogły). Zrobiłem badania krwipodstawowe i USG jelit, wątrobytrzustki, żołądka, nerek i usłyszałem, że wszystko jest ok poza tym, że mam w sobie mnóstwo gazów, dużo ponad normę. Kupiłem przypadkiem Rennie, o dziwo po tych tabletkach wszystkie objawy ustępują, nie kłuje, nie jeździ a wypróżnienia są regularne i o normalnej konsystencji bez śluzu. Warto dodać, że straciłem już 10kg. Aczkolwiek mam ogrom stresu (możliwa depresja), odstawiłem szybkie jedzenie i słodkie w miare możliwości, piję tylko wodę niegazowaną ok. 3L dziennie i przeszedłem chorobę (2 tygodnie gorączki i pocenia) więc może to też być przyczyną utraty wagi. Proszę o sugestię co to może być i jak z tym walczyć bo jest to mega uciążliwe, a całe życie na Rennie spędzić nie chcę...

Poprawa po Rennie sugeruje zapalenie błony śluzowej żołądka. Warto rozważyć gastroskopię i kolonoskopię ze względu na utratę masy ciała. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie pewnej diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.