Dlaczego odczuwam koronę po jej wstawieniu?

Miałam wczoraj wstawiana korone ( 2 gorna). Zastanawiam sie czy to normalne ze ja....czuje. Caly czas, zwlaszcza jak lekko dotykam jezykiem przy dziasle. W momencie gdy probuje gryzc np kanapke mam takie uczucie ze zaczynam sie bac czy zab w niej nie zostanie. Czy moze to byc kwestia neizagojonego jeszcze dziasla?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena stomatologiczna. Proszę koniecznie udać się do lekarza stomatologa