Dlaczego odczuwam mocne bóle głowy?

Witam Mam 32 lata Nigdy nie miewalam dolegliwosci boliwych glowy. Od 4 dni intensywnie boli mnie glowa w gornej, czasem tylniej czesci i przy pochylaniu. Jest to bol pulsujacy o zmiennym nasileniu Nie do wytrzymania Tabletki p/bolowe nie daja zadnych rezultatow Nie mam kataru ani wysokiego czy niskiego cisnienia W rodzinie nikt nigdy nie cierpial na migreny. Zadnych stresow czy napiec ostatnim czasie nie mialam. Jestem przy tym bardzo senna Raz mi jest zimno raz goraco

Dzień dobry. Objawy somatyczne o podłożu psychologicznym często ujawniają się z opóźnieniem. Nie muszą dotyczyć bieżącej sytuacji, ale mogą być odpowiedzią na przeszłe wydarzenia, których koszty pozornie zostały skompensowane. Zachęcam Panią do omówienia sytuacji z psychologiem. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/