Dlaczego odczuwam negatywne emocje do kobiet?

wita mam pytanie dla czego mam negatywne emocje do kobiet skąd się to bierze podczas jazdy autobusem czytałem książkę ogień w brzuchu Być mężczyzną wsiadła do autobusu dziewczyna z odkrytym brzuchem miała bluzke taką krótką czułem w tedy złość i i że jestem mniej atrakcyjni od meżczyzn w moim wieku a mam 22 lata i w tym momencie miałem myśli by udać się do domu i odbyć masturbacje z samym soba skąd to się bierze i jak sobie z tymi emocjami poradzić a z dziewczynami nie mam dobrych wspomień;(

Dzień dobry, bardzo trudno postawić w taki sposób diagnozę. Jednak warto byłoby udać się do psychologa na konsultacje. Najprawdopodobniej Pana emocje wynikają z niskiego poczucia wartości, i negatywnych doświadczeń z kobietami. Czuję Pan do nich dużo złości, Pana nastawienie jest z góry negatywne. Trudno będzie Pani wejść w związek jak tak to Pan zostawi.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam serdecznie,

Zaznaczył Pan pod koniec swojej wypowiedzi, że nie ma dobrym wspomnień związanych z dziewczynami. To jest znaczące w tej całej trudności, która Panu towarzyszy. Być może przeszłe relacje uwarunkowały w jakiś sposób Pana obecne reakcje na kobiety. Warto się tego przyjrzeć i zacząć sobie z tym radzić, ponieważ na dłuższą metę może okazać się to bardzo uciążliwe.

Zachęcam do podjęcia psychoterapii u kobiety.

Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA