Dlaczego odczuwam pieczenie po oddaniu moczu?

Witam wstalam rano wysikałam sie i strasznie zaczelo mnie bolec podbrzusze bol sie rozchodzil az do jajnikow i tak jakby tez pecherz bolal od kilku dni widze ze mam tak troche majtki mokre ale zauwazam to dopiero jak ide sikac nic mnie w kroczu nie piecze itp ani nie swedzi przy oddawaniu moczu tez mnie nic nie boli co to moze byc?Z gory dziekuje za odpowiedz:)

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na infekcje dróg moczowych i lub dróg rodnych wskazana wizyta u ginekologa