Dlaczego odczuwam pieczenie skóry po kąpieli?

witam od dosc dlugiego czasu bo okolo 3-4 lat piecze mnie skóra ,najczesciej po kąpieli.. np piecze mnie tylko lewa dłoń ,skora na lewej dloni jest tak jak by biała sucha i piecze a prawa ręka jest normalna i nie piecze,o co w tym chodzi ? piecze mnie tez brzuch i w sumie cale cialo po kąpieli lub jak jest ciepło,nawet po zimnej kąpieli,środkow do kapielu uzywam hipoalergicznych,nieraz pieczenie jest duze a nieraz mniejsze ale zawsze po kapieli mam najwieksze objawy tego.. jak to zwalczyc ?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u dermatologa, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.