Dlaczego odczuwam piekący ból podczas współżycia?

Witam! od około 2 lat współżyje z chłopakiem, mój pierwszy stosunek nie był najgorszy, ból wystąpił jedynie na początku a później zniknął niemalże całkowicie. Z czasem jednak z każdym następnym współżyciem ból stał się częstszy i mocniejszy, teraz jest wręcz przeszywajacy. Do tego doszło dostawanie się powietrza do wnętrza pochwy dlatego podczas współżycia ból zwiększa się bo odczuwam nacisk przez pęcherzyki. Dodam że ból jest piekacy przy około kilku cm od wejścia na ściankach.

Witam. Konieczna wizyta u lekarza ginekologa, prawdopodobnie ma Pani infekcję lub obtarcie błony śluzowej, trzeba zrobić przerwę we współżyciu i najpierw się wyleczyć, potem ponownie uprawiać seks.Pozdrawiam