Zapytaj lekarza

1 , 0 2 8 , 7 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego odczuwam silne bóle kości i stawów?

RATUNKU! jestem u kresu wytrzymałości , czasami bardzo bolą mnie stawy i kości to taki ból jak by cie ktoś łamał. Mam napady gdy pot mnie zlewa , czuje jak moja twarz plonie, wtedy serce mi wali wzrasta ciśnie ostatnio było 147/98 w głowie mi sie kreci brakuje mi tchu odczuwam ogromny lek. Idac po ulicy mam wrażenie ze płynę czasami ściąga mnie do lewej strony lub gdy jestem w domu nagle zaczyna mi być duszno , zlane plecy potem, zawroty głowy, sucho w ustach wrażenie ze moja ślina to gips. Kiedyś tak mi się zdarzyło to weszłam do przechodni wezwano karetkę podejrzenie zawalu lecz po spędzeniu 8 godzin na oddziele 3 EKG i badaniu krwi wypuszczono mnie do domu fałszywy alarm . Ciagle mam wrazenie takiego ciaglego oszolomnie , leku niepokoju. Dzis wracajac z pracy znów zlana potem, czerwień na twarzy niepokoju serce wali zawroty głowy , szlam i płakałam bo już naprawdę nie daje rady nie wiem co się dzieje . Dodam ze mam 45 lat nie pale i nie pije w niedziele idę na badanie krwi w celu sprawdzenia hormonów tarczycy. Co jeszcze mogę zrobić gdzie iść o pomoc
KOBIETA, 45 LAT około miesiąca temu

Czynniki ryzyka choroby niedokrwiennej

Do zawału mięśnia sercowego może doprowadzić m.in. nieleczona choroba niedokrwienna serca. Prof. dr hab. Wojciech Drygas opowiada o czynnikach ryzyka wystąpienia tego schorzenia.

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego, ewentualnie badania laboratoryjne i obrazowe. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy