Dlaczego odczuwam silny ból w klatce piersiowej?

Witam mam 43 lata Jestem po wielu operacjach na kręgosłup szyjny disectonia c4/5/6/7 oraz laminrktomia c456 po ostatniej dosectomi c7/th2 z dostepu przedniego odczuwam silny ból w klatce piersiowej o nieustanne ubijania się które powoduje jeszcze większy ból. Odbijanie się i wrażenia wymiotów jest nawet nadczo choc nigdy nie wymiotuje.dodatkowo mam zmieniony głos i problemy z przelykaniem który także powoduje ból klatki piersiowej .proszę o radę co robić dodam że mam wizytę u neurochirurgo

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu bezie można coś więcej powiedzieć