Dlaczego odczuwam smutek po seksie?

Placz po seksie. Placze po odbytym seksie z chlopakiem z ktorym jestem od 6 lat, problemy z tym zaczely sie od dwoch lat,chce mi sie plakac w trakcie,nie mam ochoty w ogole na seks ani zabawy seksualne z nim. Czesto robie to po prostu dla niego bo wiem,ze seks w zwiazku to wazny element.

Dzień dobry, warto się zastanowić, czy partner dba o Panią w trakcie bliskości, czy Pani przyjemność też jest dla niego ważna. Mam poczucie, że bliskość z tym partnerem Pani nie satysfakcjonuje i stąd ten problem. Jeżeli tak jest warto z nim o tym porozmawiać wyrazić swoje pragnienia, oczekiwania. Jeżeli ma Pani poczucie, że problem lezy w czymś innym warto zarejestrować się do seksuologa na konsultację.
Pozdrawiam A.Pacia

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z seksuologiem, zastanowić się nad przyczyną (np. hormony) oraz dalszą forma pomocy. Warto skorzystać z konsultacji z psychologiem, zastanowić nad Pani relacji z partnerem. Przesyłam link do ciekawego artykułu: http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,381018,spadku-nastroju-po-seksie-doswiadcza-jedna-trzecia-kobiet.html
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl