Dlaczego odczuwam stany lękowe o głodzeniu się?

glodzilam sie i nie jadlam poprawnie nigdy wczesniej nie mialam problemu z stanami lekowymi, ciezka glowa, zagubieniem w czasie, odrealnienie. Moja glodzenie sie zly tryb zycia trwal 1,5 roku schudlam lacznie 16kg. z dnia na dzien zrezygnowalam z produktow jakie jadlam wczesniej. Teraz jem normalnie i wszystko jednak nie regularnie, codziennie miewam stany lekowe ze zaraz umre badz ze peknie mi glowa. Co to moze byc? moze niedobor czegos?

Witam, stany lękowe są same w sobie chorobą tzw. zaburzeniem lękowym bardziej znane
jak nerwica lękowa. Wywołane prawdopodobnie stresem jaki zadała Pani swojemu organizmowi głodząc się przez 1,5 roku. Nie Pani jak najszybciej idzie do jakiegoś dobrego psychoterapeuty. Przedtem może Pani jeszcze wykonać nadania na poziom wapnia i magnezu.
Pozdrawiam