Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego odczuwam swędzenie skóry na całym ciele?

Witam! Od tygodnia swędzi mnie skóra głównie na udach, rękach, ramionach i czasami pośladkach. Pojawiają się bąble podobne do tych po poparzeniu pokrzywa. Co to może być?
KOBIETA, 20 LAT 6 miesięcy temu

Łysienie kobiet

Nadmierna utrata włosów coraz częściej dotyka także kobiety. U jej podłoża mogą leżeć przewlekłe choroby ogólnoustrojowe, ale także zaburzenia hormonalne. Warto dowiedzieć się wiecęj o tej przypadłości. Dr Tomasz Wasyłyszyn opowiada o występowaniu łysienia u kobiet.

W przypadku zmian pokrzywkowych najkorzystniej jest udać się na konsultację do alergologa w celu ustalenia przyczyny i leczenia zmian. Wymagane jest wykonanie stosownych badań krwi i testów alergicznych. Pozdrawiam Iwona Stajkowska

Specjalista w dziedzinie dermatalogii i wenerologii. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Akademii Czerniaka. Odznaczona Laurem Pacjenta w latach 2012, 2013 i 2014.
umów wizytę 0

Proszę udać się do lekarza poz lub alergologa, po przeprowadzeniu wywiadu z pacjentem i wykonaniu zleconych badań można postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety