Dlaczego odczuwam takie osłabienie?

Witam, od 3 tygodni jestem osłabiony. Czuje się jakbym był lekko podpity. Wzrok mam delikatnie zamglony, kręci mi się w głowie i mnie ona czasami boli. Po 8 h w pracy jestem padnięty, zjem obiad i zasypiam np o 16. Dziś (sobota) przespałem juz kilkanaście godzin a kiedyś wystarczyło 5-6h. Co roku robie sobie badania krwi. Robiłem ostatnio echo serca i usg jamy brzusznej - wszystko w porządku jedynie wątrobę mam delikatnie odtłuszczoną z nadwagi.Leczę się na nadciśnienie . Cukier w normie.

Witam Pana
Nie wspomina pan nic o tym, jaki tryb
życia Pan prowadzi. Czy przeżywa lub przeżywał
Pan jakieś stresujące sytuacje?
Jeżeli wyniki badań są w porządku, a nadciśnienie
pod stałą kontrolą lekarza, to opisane przez Pana
objawy mogą mieć podłoże emocjonalne
czyli są natury psychologicznej.
Możliwe, że źródłem Pana dolegliwości
są przeżywane emocje, stres czy przemęczenie.
Zachęcam Pana do podjęcia terapii psychologicznej.
Podczas terapii leczy się nie tylko objawy
choroby, ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Witam Pana. Jeśli ostatnio sprawdzał Pan swój stan zdrowia somatycznego i wszystko wypadło w porządku to może warto przyjrzeć się czy objawy, które Pan opisał nie płyną z obszaru psychologicznego. Możliwym źródłem takich objawów jest silny i/lub długo utrzymujący się stres. Dla organizmu może być on równie wyczerpujący jak intensywna praca fizyczna. Żeby sprawdzić moją hipotezę proszę udać się do bezpośredniego kontaktu z psychologiem. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/