Dlaczego odczuwam ucisk, pogrubienie w części od jąder do samego odbytu?

Dzień dobry. Bardzo prosze o pomoc. Nikt nie moze mi pomóc, a od dwóch lat problem się nasila. Odczuwam ucisk, pogrubienie w części od jąder do samego odbytu. Nie mogę siedzieć na tyłku bo czuje obrzęk powiększający się z czasem siedzenia. Penis raz ma 8cm w spoczynku, a czasami 4cm. Gdy chce mi się sikać to 10cm. Z erekcją nie mam zadnych problemów. Pracuje fizycznie. Od roku siedze na poduszce okrągłej tylko wtedy gdy musze. Czuje szczypanie kłucie. Ból po stosunku. Badań zrobiony ogrom w tym dwa rezonanse w tym jeden 3t na którym wyszlo lekkie zwłóknienie ciała jamistego. Prostata idealna. W posiewach czasem wychodzą bakterie które eliminujemy antybiotykami, ale ta dolegliwosc sie nasila nadal, a gdy mam bakterie to odczuwam je inaczej. Bardzo proszę o pomoc, wskazówki. Jestem załamany. Ciężko mi z tym funkcjonować:(

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest ocena i bezpośrednie badanie przez lekarza neurologa i urologa