Mężczyzna , 21 lat Witam, mam 20 lat od Września się męczę, na początku potworne zmęczenie, badania oki podwyższone eozynofilie, dezorientacja, lęki, drżenie mięśni, żółty język, lekka zgaga, ph moczu było 5, trudności w oddychaniu, zimne stopy, ręce, obniżona temperatura ciała około 35C , wykryto u mnie także gronkowca, na ktorego się leczę już 3 miesiące, oczy jakby zamglone, nie wyraźne widzenie, wcześniej miałem obłąki na paznokciach teraz jakby ich nie ma, do tego wypadają mi włosy :C
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • OkulistykaOkulistyka jest działem medycyny zajmującym się badaniem, wykrywaniem oraz leczeniem chorób oczu. Najnowsze metody operacyjne w okulistyce pozwalają na korektę wielu uciążliwych wad. Laserowa korekta wzroku umożliwia przywrócenie ostrości widzenia zarówno u krótko-, jak i dalekowidzów.
  • Zgaga – Zgaga jest subiektywnym odczuciem pieczenia w przełyku. Może występować w przebiegu kilka chorób oraz na skutek stosowania pewnych używek czy pokarmów. Zgaga często wiąże się po prostu z prowadzeniem niezdrowego trybu życia, nie wykazując podłoża chorobowego.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: